Založ si blog

Premena Vlka Matoviča na malého hafana, alebo kam smeruje NR SR

Dneska som navštívil v Medzeve Josepha G. Spolu s ďalšími členmi skupinky: Pištom – a simple slivkárárom – nosičom vodky pre skupinku, Ištvánom – pôvodom Maďarom, túžiacim po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankárárom skupinky, sme ho navštívili, keďže slávil 11 výročie svadby so svojou milovanou družkou. Ich 11 výročie je len symbolom, keďže Joseph G. sa chce vyhnúť obvineniu z trestného činu Dvojmanželstva.

Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky nebol prítomný, lebo sa psychicky pripravuje na Referendum, lebo vie, že stretačka bývalých pacientov z Prednej Hory by mohla ovplyvniť jeho schopnosť spočítať enormné množstvo hlasovacích lístkov, ktoré očakáva v referendovej urne.

Takže sme prišli za Josephom G. a jeho družkou do Medzeva a ako obvykle, Joseph G. čítal Igorov aktuálny nedeľňajší plátok a hovorí nám:

„Ten Matovič, še popsul. Bol to taký vlk, hrýzol, naháňal škodnú, mal som pocit spokojnosti, keď som čítal pred voľbami 2010 jeho novinky a dneska? Píše táraniny ako dovolenkuje, že pri mori sú veľké vlny, ako bude ďalej obhajovať obyčajných ľudí a podobné shity. Neviem, čo si mám o tom myslieť? Akoby sa premieňal na nejakého malého hafana, ktorý už len pobehuje okolo svojich pánov. A ani to nadávanie Kaliňakovi nebolo ono. Povedať niekomu, že je čurák? Nuž, aké to je hrdinstvo? Mne to hovoria každý druhý deň, a ja to hovorím v robote každý deň niekomu a žijem. Že Anežko?“

V tom vstúpila do debatky Anežka a doniesla útlu knižku o psíkoch a otvorila ju na strane 120.

MALÝ KONTINENTÁLNY ŠPANIEL

Popis: Malý dlhosrstý pes harmonickej telesnej stavby, mierne obdĺžnikového rámca. Veľkosť: Kohútiková výška okolo 28 cm, hmotnosť do 2,5 kg pri psoch, do 2 kg pri sukách (ľahší typ), alebo 2,5-4 kg pri psoch a 2,5-5 kg pri sukách (ťažší typ). Minimálna hmotnosť 1,5 kg.

Charakteristika: Pôvabný a elegantný malý psík, sebavedomý a hrdý. Živý, temperamentný, pohybuje sa rýchlo, ľahko a vrtko. Skôr individualista ako svorkový pes.

Zvláštne nároky: Zle znáša dlhšiu neprítomnosť svojich ľudí, žiada si neprestajný kontakt. Srsť nie je veľmi náročná na údržbu, stačí raz do týždňa prečesať. Chov často prináša problémy, mali by sa mu venovať iba skúsení chovatelia. Je vhodný iba na držanie v byte.

Využitie: Spoločenský pes, vhodný najmä pre starších osamelých ľudí alebo manželské páry. Vďaka svojej rýchlosti, vrtkosti a učenlivosti vyniká na súťažiach miniagility.

Výskyt: So zreteľom na problémy pri rozmnožovaní stále patrí medzí vzácnejšie plemená.

hafan Kraľa Richarda???

hafan Kraľa Richarda???

Anežka je múdra žena. Pri Josephovi G. sa jej ideologický talent rozvinul, a nie raz v debatách predčí aj Josepha. Hlavne v argumentoch, aby jej odovzdal celomesačnú výplatu, keďže Joseph je ponižší, mierne krívajúci 30tnik snedej pleti a niekedy žije a hospodári zo dňa na deň.

Debatu však uzavrel Pišta, lebo keď si Pišta dá dve slivky, je to hlavička s geniálnymi závermi ako tento: „Chlapi, I´ve got the feeling, že Igor M. stráca paru a mení sa z VLKA, ktorý mal trhať to stádo baranov a oviec v NR SR na poslušného malého hafana, nielen Kráľa Richarda. Mám za to, že SaSiSti na neho niečo majú, inak by nemohla nastať taká premena. Alebo sa len mýlim, a chce zmiasť protivníka úskokom, tak ako urobil Riša pri tvorbe tej kandidátky.“

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

putin, šinzo abe

Putin a Abe rokovali o Kurilách a mierovej dohode, telefonovali s kozmonautmi

26.05.2018 21:16

Ruský prezident Putin a japonský premiér Abe rokovali v Moskve o vzájomných vzťahoch, pričom neobišli ani sporné otázky Kurilských ostrovov.

francúzsko, protest

Desaťtisíce ľudí vo Francúzsku protestovali proti reformám prezidenta Macrona

26.05.2018 21:11

Odborári a ľavicoví kritici Macrona už mesiace protestujú proti "brutálnym" reformám, ktoré podľa nich vychádzajú v ústrety podnikateľom a bohatým.

cyklón mekunu

Cyklón Mekunu zasiahol Omán a Jemen. Hlásia obete aj nezvestných

26.05.2018 19:14

Živel si vyžiadal najmenej päť mŕtvych a vyše 30 ľudí je nezvestných.

počasie, burka, poprad

Prudké búrky zasiahli Poprad a komplikovali dopravu, zasahovali aj hasiči

26.05.2018 18:35

Ulice a cesty v meste zaliala voda, ktorá komplikovala dopravu. Zasahovať museli hasiči pri odčerpávaní vody a uvoľňovaní priepustov.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 318499x
Priemerná čítanosť článkov: 2167x

Autor blogu

Odkazy