Založ si blog

Premena Vlka Matoviča na malého hafana, alebo kam smeruje NR SR

Dneska som navštívil v Medzeve Josepha G. Spolu s ďalšími členmi skupinky: Pištom – a simple slivkárárom – nosičom vodky pre skupinku, Ištvánom – pôvodom Maďarom, túžiacim po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankárárom skupinky, sme ho navštívili, keďže slávil 11 výročie svadby so svojou milovanou družkou. Ich 11 výročie je len symbolom, keďže Joseph G. sa chce vyhnúť obvineniu z trestného činu Dvojmanželstva.

Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky nebol prítomný, lebo sa psychicky pripravuje na Referendum, lebo vie, že stretačka bývalých pacientov z Prednej Hory by mohla ovplyvniť jeho schopnosť spočítať enormné množstvo hlasovacích lístkov, ktoré očakáva v referendovej urne.

Takže sme prišli za Josephom G. a jeho družkou do Medzeva a ako obvykle, Joseph G. čítal Igorov aktuálny nedeľňajší plátok a hovorí nám:

„Ten Matovič, še popsul. Bol to taký vlk, hrýzol, naháňal škodnú, mal som pocit spokojnosti, keď som čítal pred voľbami 2010 jeho novinky a dneska? Píše táraniny ako dovolenkuje, že pri mori sú veľké vlny, ako bude ďalej obhajovať obyčajných ľudí a podobné shity. Neviem, čo si mám o tom myslieť? Akoby sa premieňal na nejakého malého hafana, ktorý už len pobehuje okolo svojich pánov. A ani to nadávanie Kaliňakovi nebolo ono. Povedať niekomu, že je čurák? Nuž, aké to je hrdinstvo? Mne to hovoria každý druhý deň, a ja to hovorím v robote každý deň niekomu a žijem. Že Anežko?“

V tom vstúpila do debatky Anežka a doniesla útlu knižku o psíkoch a otvorila ju na strane 120.

MALÝ KONTINENTÁLNY ŠPANIEL

Popis: Malý dlhosrstý pes harmonickej telesnej stavby, mierne obdĺžnikového rámca. Veľkosť: Kohútiková výška okolo 28 cm, hmotnosť do 2,5 kg pri psoch, do 2 kg pri sukách (ľahší typ), alebo 2,5-4 kg pri psoch a 2,5-5 kg pri sukách (ťažší typ). Minimálna hmotnosť 1,5 kg.

Charakteristika: Pôvabný a elegantný malý psík, sebavedomý a hrdý. Živý, temperamentný, pohybuje sa rýchlo, ľahko a vrtko. Skôr individualista ako svorkový pes.

Zvláštne nároky: Zle znáša dlhšiu neprítomnosť svojich ľudí, žiada si neprestajný kontakt. Srsť nie je veľmi náročná na údržbu, stačí raz do týždňa prečesať. Chov často prináša problémy, mali by sa mu venovať iba skúsení chovatelia. Je vhodný iba na držanie v byte.

Využitie: Spoločenský pes, vhodný najmä pre starších osamelých ľudí alebo manželské páry. Vďaka svojej rýchlosti, vrtkosti a učenlivosti vyniká na súťažiach miniagility.

Výskyt: So zreteľom na problémy pri rozmnožovaní stále patrí medzí vzácnejšie plemená.

hafan Kraľa Richarda???

hafan Kraľa Richarda???

Anežka je múdra žena. Pri Josephovi G. sa jej ideologický talent rozvinul, a nie raz v debatách predčí aj Josepha. Hlavne v argumentoch, aby jej odovzdal celomesačnú výplatu, keďže Joseph je ponižší, mierne krívajúci 30tnik snedej pleti a niekedy žije a hospodári zo dňa na deň.

Debatu však uzavrel Pišta, lebo keď si Pišta dá dve slivky, je to hlavička s geniálnymi závermi ako tento: „Chlapi, I´ve got the feeling, že Igor M. stráca paru a mení sa z VLKA, ktorý mal trhať to stádo baranov a oviec v NR SR na poslušného malého hafana, nielen Kráľa Richarda. Mám za to, že SaSiSti na neho niečo majú, inak by nemohla nastať taká premena. Alebo sa len mýlim, a chce zmiasť protivníka úskokom, tak ako urobil Riša pri tvorbe tej kandidátky.“

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

Socha slobody, New York

Prvé dôsledky shutdownu v USA: Zatvorené atrakcie i tisíce ľudí na nútenej dovolenke

21.01.2018 13:15

V USA sa začínajú prejavovať prvé dôsledky tzv. shutdownu, zastavenia financovania federálnych úradov.

Rómovia, Róm, osada

Internátna výchova rómskych detí ako riešenie? Poslanci sú za

21.01.2018 13:03

Poslanci Národnej rady SR by si vedeli predstaviť internátnu výchovu rómskych detí.

trest smrti, poprava, šibenica,

Iracký súd poslal nemeckú občianku na šibenicu za podporu extrémistov

21.01.2018 12:45

Na trest smrti obesením odsúdili v Iraku nemeckú občianku marockého pôvodu, ktorá bola obvinená z členstva v extrémistickej organizácii Islamský štát (IS).

počasie, sneh

Väčšinu Slovenska prikryje sneh, meteorológovia vydali výstrahy

21.01.2018 12:09

Na väčšine územia Slovenska môže snežiť, niekde môže napadnúť 10 až 15 centimetrov snehu.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 308573x
Priemerná čítanosť článkov: 2099x

Autor blogu

Odkazy