Založ si blog

Politické ŠPičkY opustili Horné Uhorsko a nastala nuda

Dnes ráno sa prihodilo niečo strašne. Joseph G. z Medzeva si kúpil pravdu a zaujal ho iba článok: Kedy navštíviť sexuológa? Ostatok zistil, že tam nie je nič politicky zaujímavé, ani nič okrem toho sexu a je zmätený čo sa deje na Slovensku. Má nervy na drans a okamžite mi volá what happend?

Hľadám pravdu a kukám, že Joseph G. má pravdu. Ništ na pravde okrem sexu. Ostatné omáčky slabota. Detto u SMEtiarov.

Posledná šanca je NEW čas. Tam je síce, že zvrhlý princ si v Česku užíval so 16 maloletými a mladistvými, ale čo nás na Hornej zemi potom, čo sa deje v Česku. Ništ. Veď aj tak sú Čechúni  takí bezbožníci na rozdiel od nás Slovákov dobrých katolíkov, že je nakoniec dobre, že sú hen tam, nestarajú sa do nás a nekazia našu mládež zvrhlosťami.

Takže prečo je taká nuda? Premýšľam v mojej geniálnej hlavičke a snáď som objavil tú záhadu:

  1. Sulík zostal v Praze, kde je blaze. Možno sa stretne aj s princom. Je liberál, tak kto vie? 😛
  2. Dzurinda letel so svojím 20ročným politickým súputníkom prezidentom Gašparovičom do USA. Na pôde OSN vraj budú riešiť možno aj globálnu chudobu, El Niňo. Nie je vylúčené, že možno aj dostanú inštrukcie od imperialistov ako rozvrátiť EURO a zachrániť „krachujúci“ dolár :mrgreen:
  3. V tomto kontexte už začína byť vôbec veľmo zaujímavé, prečo tá Iveta tak bojovala proti záchrane EURA. Pišta tvrdí, že Slovensko je piata kolóna Amíkov v Eurozóne. Máju diverzne sabotovať Angelu M. a spôsobiť kolaps EURA a Tricheta. Amíci sú totiž tvrdý ako oceľ z US Steelu a to, ich  kúpili so fuuuuuuuucking cheap. A good deal 😳
  4. Vladimír M. je na svojom panstve v Trenčianskych Tepliciach. 😈
  5. Slota neviem kde 😯
  6. Matovič je asi na prechádzke so svojim pinčlom 😛
  7. Bratislavská intelektuálna špička, ktorá zostala doma nie je zaujímavá už vôbec 😥
  8. Včera síce rokovala koaličná rada, ale účasť ukázala, že to bol len taký taneček druhej garnitúry 😥
  9. Proste NUDA, nuda, NUDA 😀 😀 😀

Takže záver je jasný. Nič sa nedeje. Nuda. Absolútna pohoda. Keby všetci Hlavouni čo sú momentálne mimo územia SR tam zostali aj na furt, tak máme a wonderful life, kľud, žiadne škandály.

Horná zem by aj v jeseni prekvitala a snáď iba Viktór vchádzajúci na bielom Koni do Kasse by zvýšil náklad pravdy a odpad SMEtiarom.

Páni a dámy, povedzme si to úprimne a otvorene priatelia moji pravdiví. Bez škandálov politikov by novinári nemali čo písať, ľudia by nemali byť načo, koho nasratí, život by bol nuda.

A ak ste ešte aj po menopauze či andropauze, nemáte na Cestu okolo svete, čo ako slovenský dôchodca nemáte, tak máte už iba totálnu nudu.

Všetci sa vzájomne potrebujeme. Ekonomika sa musí hýbať, inak nastane krach. Kolaps finančného systému.

Takže môj diamant z Kasse vyzýva Vás, čelných volených zástupcov pospolitého Slovenského ľudu: „Vráťte sa domov, vráťte sa na Slovensko vodcovia naši. Nenechajte poddaný Váš slovenský národ zhynúť nudou.“

Keby aspoň Nora upiekla tú tortu s kaprom a pozvala ma do vily na Pereš, tak by som vedel prečo mám žiť. A ona ništ, ja ništ a Joseph G. má absolútnu triašku z nudy. Dokiaľ mu cigáni neukradnú niečo z dvora samozrejme.

Názor vyjadruje slobodný názor a súkromné stanovisko vladimíra gurtlera, a slobodné a súkromné a nezávislé stanoviská a názory a pod. vyššie menovaného budú, resp. môžu byť niekedy viac a niekedy menej prezentované aj na www.vladimirgurtler.sk

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

MOST-HÍD, snem strany, Béla Bugár

Most-Híd súhlasí s právom na odpoveď pre politikov, ale nechce ho na komentáre

18.01.2019 19:34

O opätovnom zavedení práva na odpoveď hovoril na decembrovom sneme Smeru Robert Fico.

izrael, palestína, pásmo gazy, ranený, nosítka, protest, demonštrácia

Izraelskí vojaci pri protestoch pri hraniciach Gazy postrelili 14 ľudí

18.01.2019 18:55

Na protestoch, ktoré sa pozdĺž hranice medzi Pásmom Gazy a Izraelom konajú každý týždeň, zúčastňujú tisíce ľudí.

kočner

Kočnerove motáky vyšetruje NAKA

18.01.2019 18:03

Lístočky tajne vynášané z väznice, mal Kočner posielať cez advokáta.

británia, brexit, protest, demonštrácia

Brexit: Mayovej druhý pokus o zázrak

18.01.2019 18:00

Britská premiérka Mayová má v pondelok predložiť náhradný plán, ako chce krajinu pripraviť na odchod z EÚ.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 337556x
Priemerná čítanosť článkov: 2296x

Autor blogu

Odkazy