Založ si blog

Minister Raši versuz Exstarosta Grega a vyhrá Contador?

Náš košický diamant dostal okamžité echo čo podstatné sa udialo 2.10.2010 v Kasse.  A udialo sa toto: Starosta košickej mestskej časti Staré Mesto Ľubomír Grega nedovolil, aby dôchodcom odmeral krvný tlak a hladinu cholesterolu exminister Richard Raši.

Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5575860/starosta-kosickeho-stareho-mesta-nepustil-rasiho-merat-dochodcom-krvny-tlak.html#ixzz11EtIlqPi

Keď sa členovia  košického diamantu počas košickej bielej noci dozvedeli toto hore uvedené tak po 11 vodke bolo skonštatované:

1. Pišta – a simple slivkár – nosič vodky pre skupinku: „Lekárovi Richardovi Rašimu pri príležitosti Dňa srdca malo byť umožnené aby s tímom zdravotníkov odmeral 40-tim seniorom tlak a hladinu cholesterolu v krvi.“

2. Ištván – pôvodom Maďar, túžiaci po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankár skupinky: „Grega údajne žiadal od dôchodcov podpisy oprávňujúce ho po získaní ich dostatočného počtu opätovne kandidovať na funkciu starostu tejto mestskej časti ako nezávislý kandidát. Môže to Grega žiadať? Múže, ta co !?!

3. JUDr. Vladimír Gürtler – po reklame s Matovičom úspešný advokát z Košíc – financ majster skupinky: http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/09/30/kosice-caka-deratizacia-proti-potkanom-ale-co-bude-s-patkanmi/

4. Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky: „Ťažko sa mi k tomu vyjadruje. Na jednej strane chápem jeho aj jeho. Ja chcem len prácu v štátnej správe alebo samospráve a preto sa mi k tomu fuckt ťažko vyjadruje. Po voľbách ale poviem, že víťaz mal pravdu a vždy som mu drukoval“

5. Joseph G. z Medzeva – ponižší, mierne krívajúci 30tnik – ideológ skupinky: „Srdce dôchodcu je srdcom človeka, ktorý prežil viac ako 60 rokov na krásnom Slovensku a oni ho ešte ani umrieť nenechajú v pokoji. Každý hlas je však dobrý v boji o Košice.“

v čase pred voľbami sú mnohí kandidáti pripravení piniesť Vám aj srdce na dlani...Po voľbách Vás mnohých zabolí srdce ako ste volili a tí čo ste nevolili, tak Vám tí upíri pijú krv a strácate rovnováhu. Vtedy odporúča košický diamant dať si nezávisle na všetkom dobrú ruskú vodku. je čistá ak nie je pančovaná a ak je aj chladená rozprúdi krv v žilách nielen dôchodcom aj bez pomoci primára Rašiho

V časoch pred voľbami sú mnohí kandidáti pripravení priniesť Vám aj srdce na dlani...Po voľbách Vás pár voličov však zabolí srdce ako ste volili. Tí čo ste nevolili, tak Vám tí upíri pijú krv a strácate rovnováhu. Vtedy odporúča košický diamant dať si nezávisle na všetkom dobrú ruskú vodku. Je čistá ak nie je pančovaná a ak je aj chladená tak rozprúdi krv v žilách nielen dôchodcom. Aj bez pomoci primára Rašiho.

Takže tak priatelia moji pravdiví. Ako skoro vždy, tak aj teraz boli názory a stanoviská členov košického diamantu ukončené chladenou ruskou vodkou a českým licenčným pivom se Šariše a vyvstala aj otázka či súhlasíme s nemeckými vedcami, ktorí sa domnievajú, že nízku hladinu zakázanej látky u trojnásobného víťaza Tour de France Alberta Contadora mohla zaviniť transfúzia krvi.

Nuž ťažko povedať niečo k Albertovi ale k Rišovi len toľko: Chcel primár Raši merať len cholesterol alebo chcel vykonať aj transfúziu krvi niektorých dôchodcov s modrou krvou, aby mali krv červenú?

Nuž je to záhada, ktorú rozoberieme snáď inokedy priatelia pravdiví a teraz už DOBRÚ NOCKU.

V Košiciach bielu dobrú noc, hoc uniklo nám o čo to vlastne išlo? Pritom myšlienka planá to nebola ale tá organizácia.

Názor vyjadruje slobodný názor a súkromné stanovisko vladimíra gurtlera, a slobodné a súkromné a nezávislé stanoviská a názory a pod. vyššie menovaného budú, resp. môžu byť niekedy viac a niekedy menej prezentované aj na www.vladimirgurtler.sk

Btw. priatelia moji pravdiví, ktorí chcete pravidelne odoberať myšlienky geniálneho diamantu z Košíc vzhľadom na značný dopyt a žiadosti nezmeškať ani jednu našu faking good idea, oznámte mi to na gurtler@gurtler.sk a registrujte sa ako podplatitelia.

Odber je bezplatný, platíte len za odpad. 😎

foto srdca na dlani smahu.com

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

Heiko Maas

Maas od Trumpa očakáva aspoň "minimum spoľahlivosti" v zahraničnej politike

18.07.2018 22:26

"Je to jednoducho aj ťažké robiť politiku, keď informácia alebo fakty majú polčas rozpadu 24 hodín," uviedol nemecký šéf diplomacie.

Mychajlo Ježeľ

Ukrajinský exminister Ježeľ dostal v Bielorusku štatút utečenca

18.07.2018 21:38

Ježeľovi hrozí doma päť až osem rokov väzenia za spreneveru dvoch miliónov dolárov.

mayová

Extrémistu usvedčili z plánovania vraždy premiérky Mayovej

18.07.2018 21:11

Naa'imur Zakariyah Rahman mal v úmysle nastražiť výbušninu pred vchodom do sídla britskej premiérky na Downing Street.

trump

Kto sa v tom má vyznať? Biely dom poopravil Trumpa, ktorý sa neskôr poopravil sám

18.07.2018 20:42, aktualizované: 21:50

Americký prezident vyjadril presvedčenie, že Spojené štáty už nie sú terčom Ruskej federácie. Neskôr uviedol, že "hrozba stále existuje".

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 321886x
Priemerná čítanosť článkov: 2190x

Autor blogu

Odkazy