Založ si blog

Bugár, Dzurinda, RaS to je pekná 4ka.

Intrigáni v radoch SisaS sa snažia vyprovokovať členov košického diamantu k neuváženým krokom. Vedia, že máme slabosť v sexe a vulgarizmoch. Úfajú, že sa vrátime k našim pravdivým počiatkom na pravde, kde kvôli našej prostorekosti, sexu a vulgarizmom sme boli nútení veľmi často upravovať na pokyn admina a šéfka z Pezinku naše geniálne bloky.

Posledným pokusom agentov lezieb, gajov a nepriateľov slobody tlače a demokratického zriadenie SR vyprovokovať košický diamant bola nižšie priložená fotka.

K 30. júnu 2010 mala Slovenská republika 5 429 763 obyvateľov Až 902 867 voličov zlepenca  + 215 755 voličov K.D.H zvolilo garnitúru, ktorá predá všetko čo sa ešte dá západným, resp. aj východným kapitalistom, podľa toho kto „dá viac“.  Je to „čarovné poznanie“, že 80 % obyvateľstva mlčky prizeralo a prizerá ako HŔSTKA mocných vypredalo a vypredáva majetok Slovenska, ktorý budovali generácie. Všetok tento majetok je taký zlý, že ho treba predať a kapitalisti sú takí dobrí, že Slovákom urobia službičku a tento majetok kúpia za hubičku. Za hubičku do štátneho rozpočtu SR a za hubičku na účty do Švícar.

Ku dňu 30. júna 2010 mala Slovenská republika 5 429 763 obyvateľov. Až 902 867 voličov zlepenca + 215 755 voličov K.D.H zvolilo garnitúru, ktorá predá všetko čo sa ešte dá západným, resp. aj východným kapitalistom, podľa toho kto „dá viac“. Je to žiaľ „čarovné poznanie,“ že 80 % obyvateľstva sa mlčky prizeralo a stále sa prizerá ako HŔSTKA mocných - zastupujúcich 20 % Slovákov vypredalo a vypredáva majetok Slovenska, ktorý budovali generácie. Všetok ostávajúci štátny majetok je taký zlý, že ho treba predať a kapitalisti sú takí dobrí, že Slovákom urobia službičku a tento majetok kúpia za hubičku. Za hubičku inkasa do štátneho rozpočtu SR a za hubičku inkasa niektorým na účty do Švícar.

Keď som obrdžal mailom vyššie uvedenú fotku a pozrel sa na ňu, naskočila mi hrošia koža a chcel som začať nadávať. Vtedy som si však uvedomil, že nadávky a stres zvyšujú pravdepodobnosť môjho posteľového zlyhania a preto som si dal ľahké racionálne raňajky a povolal mojich členov, aby po nedeľňajšej omši sa u mňa na dome v Kasse zastavili prebrať túto provokáciu a čo ďalej a tak.

Stanoviská členov košického diamantu na fotku BD ZRS prečo, začo, načo atak:

1. Pišta – a simple slivkár – nosič vodky pre skupinku: „Tá fotka páni, to je niečo strašné. Keď sa na ňu dívam a vidím tam Mrs. Radičovú spomínam na Stana. Stano a jeho pravidelné ukončenia správ VODKOU za správami sú veľmo podobné ukončievaniu našich stretnutí ruskou vodkou alebo slovenskou slivkou s českým licenčným pifkom ze Šariše. Aj stretnutia našej košickej päťky majú asi taký veľký význam pre spoločnosť ako stretnutia vládnej koaličnej päťky s tým rozdielom, že škody, ktoré spôsobíme štátu my v Kasse sú oproti tým, ktoré spôsobia oni v Blave Slovenskej republike marginálne. Je mi z toho smutno, chýba mi na fotke Johny F. a k nadávkam sa po prvej slivke určite nenechám vyprovokovať.“

2. Ištván – pôvodom Maďar, túžiaci po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankár skupinky:Mr. Bugár. To je môj človek, Maďar jak cukrová repa. Vždy bol a zostane Maďarom. Ten jeho HID nie je žiaden MOST ale len transformovaný Viktór do umiernenej podoby, aby zabránili vzniku nášho veľkého Slovenska. Igor S. by o tom u nás v Kasse vedel rozprávať. Keď začnú na republikovej rade hutoric po maďarsky, Igor S ako Rusín z Košíc nič nerozumie a o moste medzi nami len sníva. Je mi špatne keď vidím toho usmievavého cukrového Maďara ako si nás pravoverných Slovákov s Oskarom obtočili okolo prsta a aj v Prjašive a Vranove sme im dali hlasy. K nadávkam a násilnostiam ma ale nevyprovokujú. Zatiaľ.“

3. JUDr. Vladimír Gürtler – po reklame s Matovičom úspešný advokát z Košíc – financ majster skupinky: „Pekná fotečka. Ufám, že jediný, ktorý nás z tohto marazmu vytiahne je Igor M.esiáš, ak nájde pomocníkov a snáď ukáže správny smer obyčajným ľuďom.“

4. Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky:Mr. Sulík je fasa šráč. Zastavil do piatka čistky v štátnej správe. Nie že by nechcel čistiť, ale nemá lidi. Svojich pár posluhovačov už umiestnil do funkcií a ostatných sa bojí, aby neboli múdrejší a chytrejší ako on, takže ich prezieravo necháva v kutici. Mediálne to prezentuje akože sas nechce meniť „odborníkov“ ale je to taký dobrý odrb ako spáchal odrb na GajochLezbáchMarihuanistoch. Internetovo blokovo to ale vyzerá Oukej a keďže niektorým Slovákom stačí NET ako osobné stretnutie, výsledok odbru nemohol byť iný. Ani ja sa tým K – S nenechám vyprovokovať.“

5. Joseph G. z Medzeva – ponižší, mierne krívajúci 30tnik – ideológ skupinky:Vidím malého Mikyho a to je tá najväčšia provokácia agentov. Snažia sa navodiť, že ON nič, ON muzikant, či dokonca miništrant. A pritom malý Miky, ktorý v žiadnom prípade nie je veľkým Židom za všechno múže. ON vytiahol Mrs. R. z klobúka keď mu klesali preferencie, ON neuspokojil ambície K – S keď mu nedal funkciu podpredsedu strany, ON podporil B. proti Pálovi. Tento malý  bicyklista s agentmi v SisaS, za pomoci spravodajských služieb MI5 a CIA5 hýbe Slovenskom. Malý Cigáň môže s kámošmi za to, že plyn, elektriku, oceľ etc., všetko zdražuje. Všetky kedysi majetkové aktíva nás všetkých občanov Slovenskej republiky ovládajú západní imperialisti. A teraz chcú kapitalistom na západe odovzdať aj zvyšky bohatstva SR. Nakoniec im dajú ešte aj našu zem a stanete sa otrokmi. Otrokmi kapitalistov, internetu, plazmovej obrazovky, falošnej milky a jogurtu plného éčok.. Máme ale čo ste chceli. Demokraticky slobodne ste si tú štvorku, Päťku, či šestku zvolili, resp. ste sa na všetko demokraticky vykašľali a nevolili. Náš košický diamant sa nedá ani Cigáňom ani cigánmi vyprovokovať k prekročeniu rubikonu. Zatiaľ“

Takže tak priatelia moji pravdiví, 10.10.2010.

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

Stefan Löfven

Švédsky parlament odmietol Löfvena ako premiéra

14.12.2018 16:55

Tri mesiace po parlamentných voľbách, ktoré skončili patom, Švédsko stále nemá vládu.

francúzsko, žlté vesty

Francúzske úrady a polícia sa pripravujú na ďalšie kolo protestov žltých viest

14.12.2018 16:17

V Paríži i ďalších mestách zatvorených mnoho múzeí, galérií a ďalších pamätihodností.

kurča, hydina, kura, mäso

Lacné ukrajinské kurence hydinárom nevoňajú, nemusia byť kvalitné

14.12.2018 16:12

Slovensko sa podľa potravinárskej komory stalo krajinou, do ktorej mieria stovky kamiónov naložených lacným ukrajinským hydinovým mäsom.

parlament,

Voľby by v novembri vyhral Smer pred SaS a OĽaNO, bugárovci mimo

14.12.2018 16:09

Podľa prieskumu by sa do parlamentu dostalo sedem strán vrátane KDH.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 334596x
Priemerná čítanosť článkov: 2276x

Autor blogu

Odkazy