Založ si blog

Tóno smeká Klobouk pred Matovičom – sa postavil zoči-voči odborárom

Ako už neraz, aj dnes v nedeľu sme dostali do poštovej schránky posolstvo Igora M.esiáša, ktorý je poslancom NR SR a má zaujímavé myšlienky, myšlienkové pochody a niekedy je celkom kúúúl.

Členovia košického diamantu promptne reagovali pri pivečku s napojením na WIFI na demonštrácie a vzbury občanov proti zdražovaniu chleba, vodky, piva a pod..

Viac: http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/10/12/sulikovo-sympaticke-gesto/

mysliac si, že to šiblo a preskočilo predsedovi.

Musíme však korigovať komu šiblo, keďže Igor M. sa sám a osobne odhalil, že ON IM bol strojcom geniálnej myšlienky s TRANSPARENTOM proti ODBORÁROM citujúc igiho: „Preto som sa rozhodol dať vyrobiť červený transparent, postaviť sa tisíckam odborárov zoči-voči a umožniť im prečítať si môj názor. Keď som o tomto mojom pláne povedal ostatným poslancom SaSky, povedali, že sa im nápad veľmi páči a radi sa pridajú.“

1. Pišta – a simple slivkár – nosič vodky pre skupinku: „Igi ja fuctk kúúúlový. Nabral odvahu a postavil sa tisíckam odborárov zoči-voči. Nabrať odvahu a postaviť sa zoči-voči šialenému davu odborárov, ktorí hádzali na budovu Národnej rady SR a do pracujúcich poslancov zápalné fľaše, dlažobné kocky, ničili smetné bedne, robili neporiadok, narušovali verejný život a nedovolili poslancom v kľude pracovať nie je vôbec jednoduché a ľahké a neviem, neviem či toľko odvahy by sa našlo aj u 7statočných.“

2. Ištván – pôvodom Maďar, túžiaci po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankár skupinky: „Igi s poslaneckou imunitou, pomocou polície a podporou poslancov SaSky ukázal tej odborárskej lúze, kto je na Horných Uhrách pánom a kto má odvahu.“

3. JUDr. Vladimír Gürtler – po reklame s Matovičom úspešný advokát z Košíc – financ majster skupinky: „NO COMMENT“

4. Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky: „Smekám KLOBOUK pred Igim akú odvahu nabral a postavil sa im zoči-voči. Ťažko povedať čo je lepšie, menej škodlivé pre Slovensko, či ak sa igi a ostatní poslanci venujú výrobe transparentov alebo tvoria zákony v NR SR.“

Tóno smekol KLOBOÚK potom, čo si prečítal § 195 (1) TZ: "Kto iného násilím, horzbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy obmedzuje vo výkone jeho združovacieho práva alebo zhromažďovacieho práva, potrestá sa pdňatím slobody až na dva roky"

Tóno smekol KLOBOÚK potom, čo si prečítal § 195 (1) TZ: "Kto iného násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy obmedzuje vo výkone jeho združovacieho práva alebo zhromažďovacieho práva, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky" a uvedomil si, že igi síce nie je fiškáľ ako Dr. Gurtler, ale dokázal ako laik - právnik takticky odborárov iba poprovokovať bez spáchania trestného činu a zároveň vyvolal o5 záujem médií o svoju osôbku, sisku, sasku.

5. Joseph G. z Medzeva – ponižší, mierne krívajúci 30tnik – ideológ skupinky: „Škoda ho, ich. Profesor prekrúžkovania MR. Gabura v súčinnosti s poradcami bývalými a možno aj terajšími agentmi SiSky – Cibulom a Tóthom radia žiakovi prekrúžkovania Igimu velice špatne. Hoc je pravda, že podpora poslancov SaSky, ktorým sa nápad veľmi páčil a radi sa pridali je zaväzujúca. Zväzky SiSaS až za dvadsať rokov odhalia, aká banda krejzimenov obsadila pomocou moderných technológií tento štát a aké škody spôsobili.“

Názor vyjadruje slobodný názor a súkromné stanovisko vladimíra gurtlera, a slobodné a súkromné a nezávislé stanoviská a názory a pod. vyššie menovaného budú, resp. môžu byť niekedy viac a niekedy menej prezentované aj hentam na webe wodcu.

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

Heiko Maas

Maas od Trumpa očakáva aspoň "minimum spoľahlivosti" v zahraničnej politike

18.07.2018 22:26

"Je to jednoducho aj ťažké robiť politiku, keď informácia alebo fakty majú polčas rozpadu 24 hodín," uviedol nemecký šéf diplomacie.

Mychajlo Ježeľ

Ukrajinský exminister Ježeľ dostal v Bielorusku štatút utečenca

18.07.2018 21:38

Ježeľovi hrozí doma päť až osem rokov väzenia za spreneveru dvoch miliónov dolárov.

mayová

Extrémistu usvedčili z plánovania vraždy premiérky Mayovej

18.07.2018 21:11

Naa'imur Zakariyah Rahman mal v úmysle nastražiť výbušninu pred vchodom do sídla britskej premiérky na Downing Street.

trump

Kto sa v tom má vyznať? Biely dom poopravil Trumpa, ktorý sa neskôr poopravil sám

18.07.2018 20:42, aktualizované: 21:50

Americký prezident vyjadril presvedčenie, že Spojené štáty už nie sú terčom Ruskej federácie. Neskôr uviedol, že "hrozba stále existuje".

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 321898x
Priemerná čítanosť článkov: 2190x

Autor blogu

Odkazy