Založ si blog

Košický diamant a smrť Ernesta Valka

Nie veľmi sa nám chcelo vyjadrovať k smrti JUDr. Ernesta Valka. Ale viac ľudí sa ma pýtalo, či sa nejako vyjadríme k tejto vražde, tak som si povedal, že dobre, vyjadrime sa.

1. Pišta – a simple slivkár – nosič vodky pre skupinku: „Osobne som JUDr. E. Valka nepoznal, ale R.I.P..“

2. Ištván – pôvodom Maďar, túžiaci po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankár skupinky: „Osobne som JUDr. E. Valka nepoznal, ale R.I.P..“

3. JUDr. Vladimír Gürtler – po reklame s Matovičom úspešný advokát z Košíc – financ majster skupinky http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/08/05/matovic-tara-a-ja-nestiham-reagovat/: Ako kandidát na poslanca do mestského zastupiteľstva v Košiciach za volebný obvod č. 1: Sever, Kavečany, Džungľa poviem viac: Osobne som JUDr. E. Valka nepoznal, ale R.I.P..

Z médií, rečí kolegov advokátov, môjho dojmu a pod. to bol jeden z tých lepších, možno aj najlepších advokátov. Ja sám som Dr. Valka osobne nepoznal, takže neviem hodnotiť prečo, začo a kto ho mohol zavraždiť. Môžem sa len domnievať. Advokátov je na Slovensku cca. 5 000 kusov. Dr. Valko bol určite v prvej 50tke a a snáď aj v prvej 10tke advokátov na Slovensku, minimálne čo sa týka inkasa, tzn. príjmov. Je všeobecne známou vecou, že nič nie je zadarmo a veľké peniaze so sebou často krát prinášajú veľa problémov, starostí, nepriateľov atď.. Ak vylúčime vraždu zo súkromných a politických dôvodov, tak s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou jeho smrť súvisí nejakou formou s peniazmi. Je to nepríjemné, rozoberať smrť ďalej, ale čo už. Stalo sa. Pred štyrmi rokmi sa mnohí tešili, keď Dr. Valko bol neoprávnene zadržaný a obvinený, dnes ho aj tí oplakávajú. Nuž čo. Povolanie advokáta, ktorý je v prvej 50tke, a točí sa okolo veľkých peňazí, veľkých a niekedy aj čudných ľudí znamená, že človek sa môže dostať do rizikových situácii. Všetci to vieme a vedel to aj Dr. Valko. Proste riziko povolania. Ja sám som advokát, takže trošku viem čo, a o čom hovorím. Viac niekedy nabudúce.

Tak či tak, škoda každého múdreho a vzdelaného Slováka, ktorý odíde na druhý svet skôr, ako v deň, keď by odišiel prirodzenou cestou a JUDr. Ernest Valko múdrym a vzdelaným Slovákom nepochybne bol.“

4. Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky:„Osobne som JUDr. E. Valka nepoznal, ale R.I.P.

5. Joseph G. z Medzeva – ponižší, mierne krívajúci 30tnik – ideológ skupinky: „Osobne som JUDr. E. Valka nepoznal, ale R.I.P.

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

Sfinga, Egypt, púšť, bozk, turistka,

Egypt schválili zákon, ktorý zavádza pokuty pre otravných predajcov, ktorí obťažujú turistov

25.04.2018 19:57

Zákon umožňuje, aby každému, kto obťažuje turistov, udelili pokutu do 10 000 egyptských libier (463 eur).

László Kövér

Frakcia Fideszu navrhne za predsedu parlamentu opäť Lászlóa Kövéra

25.04.2018 19:35

Z parlamentných výborov desať bude riadiť predseda z vládneho bloku a päť kresiel predsedov výborov obsadí opozícia.

Humám Husárí

Sýrsky režisér: Rusi použili zábery z môjho filmu, aby podložili tvrdenie, že útok v Dúme bol podvrh

25.04.2018 18:54

Sýrsky režisér tvrdí, že ruské médiá použili zábery z nakrúcania filmu, aby podložili tvrdenie, že videozáznam pravdepodobného chemického útoku bol podvrh.

Trump US Japan

Izrael víta Trumpov tvrdý postoj k Iránu

25.04.2018 18:38

Izraelského ministera Kaca povzbudili ostré slová amerického prezidenta Trumpa na adresu Iránu, ktoré vyslovil počas stretnutia s francúzskym prezidentom.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 316802x
Priemerná čítanosť článkov: 2155x

Autor blogu

Odkazy