Založ si blog

Genialita a bláznofstvo košického diamantu – časť prvá.

Už niekoľkokrát sa wodca košického diamantu, zakladateľ Slonovín – www.slonoviny.sk, nekomunista, kritik Farizejov a Judášov, altruista a prostí JUDr. Vladimír Gürtler stretol s ľuďmi, ktorí náhodne a či úmyselne prečítali si bloky naše na pravde pravdivej.

Napriek snahe našej, aby bloky chápali aj ľudia s IQ okolo 70, prípadne aj menej, stále sa potýkame s nepochopením niektorých našich blogov.

V tejto súvislosti som si teda dovolil zvolať strategickú poradu členov košického diamantu, lebo takto to ďalej nemôže pokračovať. Stav, že aj niektorí blízki (ne)známi wodcu nie celkom chápu, či som kompletný alebo čo, spôsobuje, že sa zamýšľam nielen nad právom a spravodlivosťou, ale aj nad sebou samým. Je totiž vedecky dokázané, že keď sa človek zamýšľa nad sebou dlhšie ako je normálne, je buď blázon alebo génius. Prípadne môže byť aj vyšinutý. V istých prípadoch je potom nevyhnutné navštíviť odborníka.

Nič menej vráťme sa k veci a vysvetleniu pravdy na pravde pravdivej pre našich priateľov pravdy pravdivých prostredníctvom ako inak, členov košického diamantu:

1. Pišta – a simple slivkár – nosič vodky pre skupinku: „Kvocient inteligencie podľa múdrych kníh sa delí takto:
•menej ako 20 idioti
•20 – 49 imbecilita
•50 – 69 debilita
•70 – 79 hranica medzi rozumovou zaostalosťou a normou
•80 – 89 inteligencia podpriemerná
•90 – 109 priemerná inteligencia
•110 – 119 inteligencia nadpriemerná
•120 – 139 vysoko nadpriemerná inteligencia
•140 a viac genialita

Wodca sa v poslednom období vyhýba testovaniu a preto IQ wodcu môžem len tipovať. Domnievam sa však, že by mal prekračovať hranicu 50 bodov .“

2. Ištván – pôvodom Maďar, túžiaci po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankár skupinky: „U wodcu sa prejavujú zvláštne črty tváre. Pri pohľade z ľavej strany sa zdá, že wodca presahuje 110 bodov, avšak pri pohľade z prava sa sas zdá, že 89 bodov je jeho maximum. Na druhej strane, pri priamom pohľade do očí wodcu mám niekedy pocit, že sa dívam do očí neprítomného človeka  s hranicou buď nízko pod 49 alebo vysoko nad 139.“

3. JUDr. Vladimír Gürtler – po reklame s Matovičom úspešný advokát z Košíc – financ majster skupinky http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/08/05/matovic-tara-a-ja-nestiham-reagovat/:„Za hlbokého socializmu som bol odporúčaný na testovanie pre moje dlhotrvajúce problémy v kolektíve a šírenie poburujúcich myšlienok smerujúcich k rozvratu socialistického zriadenia. Testy ukázali, že sa vymykám norme a za istých okolností môžem byť viac ako nebezpečný a to nielen pre kolektív ale aj pre socializmus. Napriek tomu som neskončil v Plešivci, ani na Prednej Hore, nebol som ani zastrelený na hraniciach s Bavorskom ale skončil som ako poslanec miestneho zastupiteľstva v Košiciach, časti Sever.“

4. Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky:

Čítajúc  news: ohľadom bývalého dvojnásobného majstra Slovenska v zápasení, ktorý je obvinený z vraždy, najmä správy znalcov z odboru psychiatrie a sexuológie, ktorý pred súdom uviedli, že obžalovaný síce nemá duševné poruchy, ale pri jeho vyšetrení zistili vrodenú deviáciu, koordinačnú anomáliu, vysoký stupeň sexuálnej agresivity, ktorá môže byť pre spoločnosť nebezpečná a že v jeho prípade ide o štrukturálne nevyrovnanú a emocionálne nestálu osobnosť, u ktorej sa prejavuje egocentrizmus, chýba jej primeraná miera empatie, výčitky svedomia, ľútosť a má sklony k afektívnej výbušnosti, k mystifikácii a fabulovaniu viac: http://korzar.sme.sk/c/5686648/zapasnik-obzalovany-z-vrazdy-namietal-zaujatost-sudu.html som sa zarazil a zostal som na pochybách.

Čo ak aj náš wodca, rovnako ako geniálny germánsky vodca AH  je nestála osobnosť,  na blokoch pravdy prejavuje svoj egocentrizmus, chýba mu primeraná miera empatie voči Politikom, Právnikom a PúrKlientom, postráda výčitky svedomia, chýba mu ľútosť voči Farizejom a Judášom, má sklony k afektívnej výbušnosti voči blbým a blbším, mystifikuje a fabuluje, aby skryl pod plachtou svoje chúťky ?

Čo ak ? Je to zvláštne…

5. Joseph G. z Medzeva – ponižší, mierne krívajúci 30tnik – ideológ skupinky: „Veľmi ťažko sa mi vyjadruje k wodcom. Milióny príbuzných mújho germánskeho kmeňa v minulom storočí boli poblúznené vodcom. Všetci vieme ako to dopadlo. Za geniálnymi wodcami, ktorí umreli na syfilis, žltú zimnicu alebo spáchali samovraždu zostali milióny mŕtvych. Čo by zostalo za wodcom košického diamantu, ak by aj bez médií ovládol bývalí Budínsky pašalík, prípadne aj štát Slovensko? Neviem a myslím, že ani srnka netuší.“

KONIEC prvej časti…

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

peňaženka, euro, peniaze, bankovky

Dávky v hmotnej núdzi dostalo menej ako 100-tisíc ľudí

26.02.2017 12:47

Dávky v hmotnej núdzi dostalo na Slovensku v januári tohto roka 97,5 tis. osôb. Medziročne sa počet poberateľov znížil o 17,1 tisíca.

Gabriela Matečná

Nakupovať pôdu na Slovensku zrejme budú môcť aj cudzinci

26.02.2017 12:18

Ministerstvo pôdohospodárstva chce na marcovú schôdzu Národnej rady predložiť návrh novely zákona o nadobúdaní vlastníctva poľnohospodárskeho pozemku.

Ildar Dadin, opozičný líder - len náhľadové foto!

Neprávom odsúdený ruský opozičník Dadin opustil väzenie

26.02.2017 12:13

Ruského opozičného aktivistu Ildara Dadina v nedeľu prepustili z väzenia, kam ho predvlani poslal moskovský súd za opakovanú účasť na protestoch.

Turecko, letisko

Kim Čong-nam zomrel do 20 minút po otrave neurotoxínom

26.02.2017 10:16, aktualizované: 11:05

Brat severokórejského prezidenta Kim Čong-nam zomrel počas 20 minút od chvíle, čo ho 13. februára na letisku v Kuala Lumpur otrávili.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 283211x
Priemerná čítanosť článkov: 1927x

Autor blogu

Odkazy