Trnka frnk brnk z toho tŕnia

6. decembra 2010, vladimirgurtler, Nezaradené

Pán Trnka je zaujímavý chlapík. Nezdá sa, ale je tým vrabcom v tŕni, ktorý ukazuje podľa svojho letu, či rozletu smerovanie štátu Slovensko. Nenahovárajme si priatelia pravdy pravdiví, navonok sme síce skoro všetci kresťania, ale klamanie a podvody sú blízke mnohým z kresťanov. Prepočty košického diamantu hovoria o tom, že cca. 20 % populácie Slovenska sú FaJovia (Farizeji a Judáši). Zvláštne veci sa však začnú diať až vtedy, ak sa pomer FaJov v nejakej skupine, inštitúcii zmení a vysoko prekročí prirodzených 20 %.

Tento stav sa udial po 12.6.2010 aj v inštitúcii zvanej NR SR.

Podľa prepočtov košického diamantu možno až cca. 80 % poslancov NR SR považovať za FaJov (Farizejov a Judášov). Ich správanie a konanie o tom svedčí viac, ako to navonok vyzerá a posledným príkladom sú okolnosti a súvislosti okolo p. Trnku.

Tŕnka je nepochybne tŕňom v päte viacerým, ak na ňu šliapnete.

Trnka je pekný, neúplatný, nezávislý, otvorený, pravdovravný, úspešný, známy, v kolektíve obľúbený a vyriešil skoro všetky ťažké kauzy. Posledným príkladom ako sa asi riešili kauzy počas jeho funkčného obdobia je aj kauzu nebankových subjektov. Jeho rozhovor, z ktorého vyberám tieto otázky a odpovede:

Pred šiestimi rokmi doniesol Vladimír Mečiar generálnej prokuratúre cédečko s údajnými menami ľudí, ktorí boli klienti BMG. Ako pokračuje táto kauza?

Ľudia, ktorí dali do nebankoviek peniaze, majú smolu. Nie je žiadna zákonná šanca, aby boli odškodnení. V živote sa k peniazom nedostanú. Choďte sa pozrieť na Špecializovaný súd, ak chcete zistiť, kde peniaze skončili.

Sú v v zozname aj známe mená?

Áno, ale nečakajte, že ich poviem. Nesmiem zverejňovať osobné údaje. Vieme vyselektovať, že napríklad na jednej ulici bolo šesť vkladateľov. Dvaja zarobili po tristotisíc a zvyšní štyria po tristotisíc prerobili. Oni o sebe vzájomne nevedia. Ale išlo to cez takú pyramídu, že jeden druhého naviedol, aby vložil peniaze. Prvý si potom peniaze mohol vybrať, no na druhého už nevyšlo. Dokonca sú aj rodinné skupinové prepojenia, kde časť rodiny zarobila, druhá časť prerobila. Keby som zverejnil mená zo zoznamu, ľudia by sa pozabíjali. Veď sused je schopný hodiť po susedovi motyku len preto, že mu vzal štyri jablká. Takých prípadov riešime ročne stovky.

Kde je cédečko uložené?

V trezorovni. Sídlime v bývalých priestoroch Národnej banky Slovenska, takže máme obrovské trezory.

Koľko ľudí vie, čo je na cédečku?

Do dvadsaťpäť.

Viac:http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/8437/trnka-ludia-by-sa-pozabijali.html

je pohľadom do duše človeka, ktorý akože chce, ale nemôže.

Nedá še. Proste FaJ.

Tak či tak, ak by Trnka urobil frnk brnk z toho tŕnia a na konci svojho pôsobenia ako GP SR odhalil kauzy a podvody mocných, Ježiš Kristus by mu iste odpustil jeho niekoľkoročné FaJovanie medzi mocnými.

Jesus Kristus je totiž mocnejší a väčší jak Mikuláš, aj ako všetci tí FaJovia tam hore dokopy. A hlavne JK odpúšťa. Veď odpustil aj Jankovi tú kriváreň s bytom, keď sa Janko dal na pokánie a daroval bytík na charitu.