Založ si blog

Som Rasista? Neni Som

V druhom rade chcem všetkým (ne)prajníkom našej skupinky z Kasse odkázať, že skupinka plynutím krátkeho času už vykryštlizovala ako diamant. Sme tvrdí ako diamant a nič a nik nás v prach nerozdrví. Musel by to byť enormne ťažký a silný valec, čo by zničil tento čistý, jasný a xkarátový DIAMANT.

Po článkoch na bloku pravdy týkajúcich sa aj, nie však iba našich rómskych spoluobčanov som obdržal niekoľko mailov, že som skrytý rasista, tým PLYNOM na záver som sa odhalil a chutným cigánskym mäskom som to zaklincoval. Viac na objasnenie: obrázok chutného cigánskeho mäska.

chutné sigánske mäsko

chutné sigánske mäsko

Nuž predniesol som to na schôdzi a v rámci diskusie odzneli tieto stanoviská na moju osobu aj s odôvodnením:

1. Pišta – a simple slivkár – nosič vodky pre skupinku: Vovík si rasista

Zdôvodnenie Pištom: ak Ťa požiadam aby si mi kúpil 13tu vodku, odmietaš s tým, že 13 je nešťastné číslo a to je čistý rasizmus

2. Ištván – pôvodom Maďar, túžiaci po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankár skupinky: Vlado si skrytý rasista

Zdôvodnenie Ištvánom: keď som Ťa požiadal po získaní maďarského občianstva o pomoc, aby som nestratil aj občianstvo mojej milovanej vlasti Slovenska, odmietol si na tejto kauze participovať s odvolaním sa na advokátske bla, bla, bla, ale pre mňa to znamenalo, že si skrytý rasista.

3. JUDr. Vladimír Gürtler – po reklame s Matovičom úspešný advokát z Košíc – financmajster skupinky: JUDr. Vladimír Gürtler je slušný človek, nie rasista

Zdôvodnenie Gurtlerom: nie som rasista, hoc nepopieram, že komunisti do môjho detského mozgu liali priehrštia nenávisti voči imperialistom, Reaganovi a potupnosti vykorisťovania človeka človekom

4. Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky: Dr. Gurtler nie je rasista

Zdôvodnenie Tónom: v mojej spoločnosti sa pándoktor nikdy rasisticky neprejavoval. Jeho názory a myšlienky sú niekedy naozaj zvláštne, ba čas od času až priam šokujúce, ale rasizmus u vyššie menovaného nebadám

5. Joseph z Medzeva – ponižší, mierne krívajúci 30tnik – ideológ skupinky: Advokát našej skupinky nie je v žiadnom prípade rasista

Zdôvodnenie Josephom: Náš advokát nikdy rasizmus nepropagoval a nepodporoval. Podľa mojich vedomostí, kvôli LOVE aj pár Rómov ex offo zastupoval. To je jasný dôkaz nerasizmu uňho, ibaža by ako dobrý fiškál  dokázal tak klamať a skrývať v svojej duši rasizmus, že ani najsamlepší advokáti v Izraeli to nedokážu a potom jarmulku smekám.

Ako vidíte priatelia pravdy, demokraticky bolo zistené, že nie som RASISTA.

Rasismus zatím nebyl nikde přesně definován. Možné jsou různé definice:

1. Rasismus je názor, že různé lidské rasy, plemena a etnika se vyvíjely na různých místech, v různých podmínkách, (tropický prales, poušť, savana, tropy, mírné pásmo, polární kruh …) různou rychlostí různým směrem (v různých podmínkách byly zapotřebí různé vlastnosti). Důsledkem těchto různých vývojů jsou různé Gaussovy křivky jejich vlastností a schopností.

2. Rasismus je nenávist k jedinci opodstatněná pouze jeho příslušností k jiné rase.

Mezi těmito definicemi je obrovské spektrum možností jak definovat rasismus.

Viac: http://cs.wikipedia.org/wiki/Rasismus

Vidíte priatelia pravdy tú rôznorodosť pohľadov a vnímania osôb a spoločnosti, kto, čo rasizmus je a kto, čo nie je?

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

študenti, trieda

Počty žiakov osemročných gymnázií sa zmenia

22.01.2018 13:00

Rozhodnutie o tom, koľko detí budú môcť prijať osemročné gymnáziá v Bratislave do prvého ročníka, nie je definitívne a zrejme sa bude ešte meniť.

Puigdemont

Kandidátom na katalánskeho premiéra je opäť Carles Puigdemont

22.01.2018 12:59

Puigdemont, ktorý prvýkrát opustil Belgicko a v Dánsku chce hovoriť so študentmi a poslancami, sa o úrad premiéra bude zrejme uchádzať buď prostredníctvom videokonferencie, alebo cez svojho zástupcu.

vlak, stanica, cestovanie, zeleznica, doprava, RegioJet, stude

RegioJet pridal na juhu ďalší vlak, s ministrom meškal hodinu

22.01.2018 12:45

Spoločnosť RegioJet na trati Bratislava - Komárno nasadila novú vlakovú súpravu, ani to nemusí stačiť na veľký záujem o cestovanie na tejto trati.

BRATISLAVA: Výstavba Nové Nivy

Búracie práce na mieste starej autobusovej stanice v Bratislave ukončili

22.01.2018 12:30

Otvorenie novej autobusovej stanice na Mlynských nivách je naplánované v roku 2020.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 308744x
Priemerná čítanosť článkov: 2100x

Autor blogu

Odkazy