Založ si blog

Drblo mu v bedni a štátna byrokracia počet šialencov nezníži

Michael Douglas vo filme Falling Down (Voľný pád) bol pravdepodobne jeden zo vzorov šialeného strelca v Devínskej Novej Vsi.

Pišta, ako simple slivkár a nosič vodky pre skupinku, doniesol Ištvánovi, mne, Tónovi a Josephovi G z Medzeva po poháriku. Aby sme si dali na tých, čo už sú už hen tam, ale aj na tých, čo sa hen tam ešte len chystajú. Viem, možno niektoré názory budú znieť morbídne, ale uvedomte si, prosím, priatelia moji pravdiví, že ja som len rozprávač príbehov. Píšem len o tom, čo chlapi v krčme hovoria a nie so všetkým súhlasím. Šéfko z Pezinka mi volal, že píšem niekedy tak zložito, že už aj on stráca niť a pointu, o čo nám vlastne ide. Takže tento blok bude len čistá a temer doslovná reprodukcia debatky aj o tom Strelcovi z DNV.

Výčapník XY vypol TA3 a zapol DVD s filmom Voľný pád. Tým, ktorí ho nevideli, vrelo odporúčam. Celá krčma pozerala a pointa filmu je cca. takáto: Michael Douglas je totálne nasratý na všetko okolo neho, je bez práce a serie ho celý svet. Keď zastane v dopravnej zápche, rupne mu v bedni, zoberie veľký KVÉR a začne si čistiť cestu domou so zbraňou v ruke a každý, kto mu príde pod ruku, je vo vysokom riziku, že toto stretnutie nemusí prežiť.

Po skončení filmu výčapník XY opäť zapol TA3, kde hedlajn je stále o Strelcovi z DNV a chlapi sa rozhovorili.

Tóno so svojimi kontaktmi na štátnu správu tvrdí: „Vystrieľaná rodinka zo susedstva strelca bola považovaná okolím za „značne problematickú“ a vo viacerých prípadoch dokázali títo nebohí Rómovia priviesť polku Bloku svojim správaním do totálneho stavu bezmocnosti“.

Ištván so svojimi kontaktmi na Maďarsko tvrdí: „Ani jeden z mŕtvych nebol Maďar a rodina bola považovaná aj občanmi v neďalekej Rajke za problematickú. Lebo keď Romáci začnú besnieť, tak ich počuť široko ďaleko a za susedov ich chcú iba bratislavskí intelektuáli. Nikdy sa už nedozvieme, či smolou nebohých Rómov a či len krutým osudom bolo, že sused bol kvalitne vyzbrojený Strelec a nie ľavoruký intelektuál. Tomu by Romáci, ak by mali výhrady na ich rušenie nočného kľudu, tú ľavú ruku asi zlomili. Avšak člen Klubu vojakov v zálohe bol tvrdší vořech a proste mu ešte asi aj ruplo v bedni po tom všetkom“.

Jospeh G so svojimi kontaktmi na meranie intelektuálneho potenciálu Slovákov a prieskum verejnej mienky skonštatoval: „Podľa interného prieskumu JG company 77 % Slovákov považuje RÓMov za problematickú skupinku obyvateľstva a iba 7 % ich víta s otvorenou náručou za susedov“. Po vyčíňaní tohto šialeného strelca urobila JG company rýchly krátky telefonický prieskum, a to aj mimo krčmu, s výsledkom: „99 % ľudí odsudzuje vyčíňanie vraha z DNV, avšak iba preto, že okrem rómskych spoluobčanov zabil a zranil aj našich. Na inak naformulovanú otázku v dotazníku odpovedalo 77 % Slovákov, že odsudzuje násilie, ale ak sa s Rómami nedá po dobrom, treba použiť aj silu, ak je to nutné. Druh sily nebol nikde špecifikovaný“.

Po vypočutí hore uvedených názorov ostatní chlapi a dve ženy v krčme súhlasili s tým, a Pišta to uzavrel: „Debil, drblo mu v bedni a postrieľal problémových cigáňov, raSISta jeden. Prečo ale nenechal žiť slušných ľudí? Prečo, ak chcel ísť na lov vysokej čiernej zveri, nešiel do Afriky, ale …“

Smutné sedenie, smutný príbeh, ale to čo sa stalo v DNV sa čas od času stane všade vo svete.

Ale ak môže podľa scenára drbnúť v bedni takému hercovi ako je Michael Douglas, prečo by nemohlo drbnúť v bežný deň aj obyčajnému Slovákovi?

Stalo sa. Ideme ďalej a život zajtra prehluší iná katastrofa v správach.

Ako užívateľ zbrane, plne obojstrannej poloautomatickej pištole K100 Mk7 kalibru 9 mm Luger s klasickým dvojčinným spúšťovom mechanizmom a externým kladivom od najlepšej slovenskej firmy vyvážajúcej aj do USA

http://www.grandpower.eu/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=6&Itemid=119

a držiteľ zbrojného preukazu však nesúhlasím, aby kvôli jednému krejzimenovi ešte viac obmedzovali štátni byrokrati našu komunitu vlastníkov zbraní v slobodnom nosení zbraní a streliva na ochranu osôb, majetku a rodiny.

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

vseobecny lekar, vymenny listok, pacient, cakaren

Zdravotníci pýtajú od štátu viac

29.03.2017 07:00

Nemocnice, ambulancie aj pacienti avizujú od júla v zdravotníctve kolaps. Môže sa podľa nich stať, že chorí budú na ošetrenie čakať ešte dlhšie a ťažšie sa dostanú k liekom.

David Davis, Róbert Fico

Analýza: Clá pre Britov by sa vrátili ako bumerang

29.03.2017 07:00

Kým na jednej strane hovoria európski politici o "účte za rozvod" v prípade odchodu Veľkej Británie z Európskej únie, Briti kontrujú, že na to Európa doplatí.

parkovanie, parkovisko, auto, bratislava

Komunikácia o zavedení parkovania v Bratislave nefunguje, tvrdia poslanci

28.03.2017 23:13

Bratislavskí poslanci prerokujú návrh dodatku Štatútu hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, ktorý súvisí s parkovacou politikou.

putin, ruhani

Putin a Rúhání vyjadrili z Kremľa podporu Damasku

28.03.2017 21:35

Rusko a Irán preferujú riešenie sýrskej krízy politickými a diplomatickými prostriedkami a podporujú úsilie Damasku v boji proti terorizmu.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 285649x
Priemerná čítanosť článkov: 1943x

Autor blogu

Odkazy