Založ si blog

Ako novinári urobili Sulíka a ako Sulík robí novinárov

Pred cca. 2 rokmi som sa v Blave stretol s kámošom novinárom. Teda aspoň som si myslel, že je kámoš. Chcel som vedieť jeho názor na niektorých politikov a v tom čase aj na Sulíka, ktorý iba tápal a hľadal SMER. Keďže Miki neodišiel a ani Rišovi nedal funkciu, tak tápal a veľmo chcel.

Spýtal som sa teda vplyvného novinára na Sulíka a jeho referendum 2008 a čo on na to.

Odpoveď novinára ma zaujala a dodnes si ju pamätám ako včera: „Sulík? To je kto? Ten s tými koncesionárskymi poplatkami? Že má mailové adresy ľudí? A čo? Strana? Haha! My urobíme Sulíka alebo hocikoho iného, ak budeme chcieť. Nik iný. Ak o ňom budeme písať a budeme ho tlačiť, má šancu. Inak pôjde do riti. Takých ako on, tu už bolo iks. My novinári SME MOC. Takže ak my povieme áno, môže niečo dosiahnuť, inak nemá šancu.“

Dnes čítam SME, PRAVDU, NEW ČAS, pozerám TA3, JOJ, JUJ, CHUJ, JAJ a spomínam si na reč toho novinára.

ÁNO páni novinári, VY ste tá moc a my SME nič. Vy ste Sulíka urobili, stvorili SME štátnika a dnes sa nám nepáči, že nosí krátke rukávy, dovolenkuje v Praze a povedzme si otvorene, že má Vás, mňa a aj dosť veľa ľudí na Slovensku na HÁKU.

Proste Vás dnes Sulík robí.

mať niekoho na háku je prirodzená rekacia človeka, ktorému chýbajú city, empatia a má moc. prostý slovenský ľud keď je taký sporstý sa však nemôže diviť, že posledných dvadsať rokov tak divne sa to točí...najprv ľudkovia nepochopili I. vlnu kupónovej privatizácie a dobrovoľne za pár drobných stvorili prvých mocných. potom pochopil mečára a stvorili druhých mocných. tretíkrát skočili cyklistovi na dvojnásobné platy a teraz sme sa nechali urobiť ním...ako pišta a simple slivkár hovorí: slováci sú takí sprostí, že keď pustíme dobrú reklamu, kúpia si milku aj od mrtvej kravy...

mať niekoho na háku je prirodzená reakcia človeka, ktorému chýbajú city, empatia a má moc. prostý slovenský ľud keď je taký sprostý sa však nemôže diviť, že posledných dvadsať rokov tak divne sa to točí...najprv ľudkovia nepochopili prvú vlnu kupónovej privatizácie a dobrovoľne za pár drobných predali akcie a stvorili prvých mocných. potom pochopili VM., alias Doktora a stvorili druhých mocných. tretíkrát skočili cyklistovi na dvojnásobné platy a teraz sme sa nechali urobiť sas. ako pišta - a simple slivkár hovorí: "mnohí slováci sú žiaľ takí sprostí, že keď im pustia dobrú reklamu, kúpia si chocolate aj od mŕtvej kravy...

Joseph G. z Medzeva dokonca tvrdí, že to onanovanie nad ním už prekračuje rozumné hranice. Treba vraj nechať ho sa urobiť a klesne, ako každému potom.

Je to celý taký mišmaš. Najprv ste urobili Sulíka, potom Sulík urobil mňa, následne Matovič urobil Sulíka a dnes sas robí Sulík Vás a Vy máte sas job o čom kom tom písať.

Kolečko sa točí, ekonomika sa hýbe, pravda vychádza naľavo, smetiari napravo vynášajú denne odpad plný nepodstatných mediálnych sračiek a podstata uniká.

Žeby ale to bolo tým cieľom ŽNO?

Zemeguľa sa bude točiť či tu bude or nebude Sulík, ja, Vy, ten novinár, novinári, judáš aj zachariáš.

Nerobte pls paniku.

Stvorili ste príšeru moci – vlkodlaka noci, tak SME s ním tu a teraz. Na pár rokov naučme sa s ním žiť a kto nechce nech si vypne net, TV, nekupuje noviny alebo nech si hodí mašľu.

Náš diamant z Kasse pozvanie na CAR sas určite neodmietne. Ale cesta na CAR bude dlhá a idete nesprávnym smerom. Memento, homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris * Človeče pamätaj si, že prach si a v prach sa obrátiš.

Ty, ja, my šické.

Názor vyjadruje slobodný názor a súkromné stanovisko vladimíra gurtlera, a slobodné a súkromné a nezávislé stanoviská a názory a pod. vyššie menovaného budú, resp. môžu byť niekedy viac a niekedy menej prezentované aj na www.vladimirgurtler.sk

Btw. priatelia moji pravdiví, ktorí chcete pravidelne odoberať myšlienky geniálneho diamantu z Košíc vzhľadom na značný dopyt a žiadosti nezmeškať ani jednu našu fuuuucking good idea, oznámte mi to na gurtler@gurtler.sk a registrujte sa ako poplatitelia

Odber je bezplatný, platíte len za odpad. 😎

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

sanitka , antolská , zachranná služba

Nehoda v Spišskej Belej si vyžiadala životy dvoch detí

15.08.2018 23:26

Nehoda sa stala na štátnej ceste I/77. Auto sa po tom, čo vrazilo do stromu, rozpolilo.

Taliansko Janov most zrútenie

Conte: S odobratím koncesie správcovi diaľnice nemožno čakať na justíciu

15.08.2018 22:41

Po páde mosta v Janove taliansky premiér Giuseppe Conte vyhlásil v regióne Ligúria na žiadosť miestnej správy 12-mesačný výnimočný stav.

Drogy, kokaín, heroín, kokain, heroin

Mexiko ponúklo 1,6 milióna dolárov za dolapenie narkobaróna

15.08.2018 22:04

Nemesio Oseguera Cervantes je najhľadanejší narkobarón, ktorého kartel zaisťuje dodávky heroínu do Spojených štátov.

john brennan

Trump zrušil bezpečnostnú previerku exriaditeľovi CIA

15.08.2018 21:48

Brennan je tvrdým kritikom Trumpa. Jeho tlačovú konferenciu s ruským prezidentom Vladimirom Putinom na júlovom helsinskom summite označil za "vlastizradnú".

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 323227x
Priemerná čítanosť článkov: 2199x

Autor blogu

Odkazy