Založ si blog

Alkohol je metla ľudstva a marihuana lieči.

Krátko po začaní písania blogov na stránkach Pravdy som obdržal niekoľko mailov, s dopytom prečo toľko pijem. Väčšina anonymov mi tiež okrem nadávok aj odkázala, aby som nebol trápny. Nuž tieto výhrady obyčajných anonymných ľudí a čo ďalej som predniesol na strategickej porade v krčme u Janka v Košiciach. Účasť nebola povinná avšak, keďže dneska pri platení rundy som bol na rade ja, zúčastnili sa všetci z partie: Pišta, Tóno a Ištván.

Abstinoval nikto.

Vzhľadom na 100 % účast a teda uznášaniaschopnosť partičky som  predniesol prítomným, aby zaujali stanoviská k horeuvedeným mailom.

Priebeh porady bol nasledovný:

 1. Všetci čakáme na doručenie tekutého chleba. Ištván si objednal aj slivku
 2. Päť minut sa nič nedeje, všetci mlčky premýšlame o obsahu tých mailov.
 3. Čašníčka doniesla 4 pivá a jednu slivku.
 4. 4 pivá a slivka boli stiahnuté na ex. Dovolil som si urobiť objednávku druhej rundy.
 5. Tri minúty sa nič nedeje, všetci mlčky premýšľame o obsahu tých mailov a kde furt je tá čašníčka?
 6. Čašníčka doniesla 4 pivá a tri slivky.
 7. 4 pivá a tri slivky boli stiahnuté na ex. Rozkázal som tretiu rundu.
 8. Tri minúty sa  o5 nič nedeje, všetci mlčky premýšľame o obsahu tých mailov a tiež, že kde furt je tak dlho tá čašníčka?
 9. Čašníčka doniesla tretiu rundu.
 10. 4 pivá a 4 slivky boli stiahnuté na ex. Rozkázal som zvýšeným hlasom štvrtú rundu, pre istotu hneď 2x.
 11. Debata sa pomaly, ale isto prebúdza. Pišta a Tóno sa pýtajú na výsledek podania toho trestného oznámenia na toho, nóóó na toho, jak sa volá, ten čo chce, aby politickí bastardci zhnili v base, nóóó Matoviča.

Moja odpoveď: úkol splnen, trestné oznámenie podané na Generálnu prokuratúru SR, čakáme na výstup v zákonnej lehote.

http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/07/29/matovic-rozprava-a-konat-musia-ini/

12. Ištván navrhuje pokračovať v mediálnej komunikácii s občanmi a never, never give up. Vraj sa nemám dať odradiť anonymnými mailami.

13. Slová Ištvána ma úprimne potešili. Demokraticky navrhujem hlasovať o Ištvánovom návrhu. Pišta a Tóno však na mňa svojimi sklenenými očami pozerajú a mlčia. V tom momente zneistiem, lebo viem, že výsledek hlasovania týchto obyčajných ľudí, ktorých mám tak rád – Pištu a Tóna je neistý. Som vraj dobrý fiškál a tak situáciu riešim s chladnou hlavou.

Jako?

Nuž spôsobom ako to v živote, parlamente či inde beží. Poskytnutím drobných výhod, keďže objednanie piatej rundy rozhodne nepovažujem za kupovanie hlasov.

14. Po mojej skromnej objednávke a úsmevoch na tvárach Pištu a Tóna dávam hlasovať.

15. Výsledok hlasovania: ZO 100 % prítomych  je 100 % ZA.

Ha, prešlo to a záver je teda nasledovný:

Neoblomne a a vytrvalo pokračujeme v našich skazkách o ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, práve a spravodlivosti a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. Nedáme sa odradiť neprajníkmi a nepriateľmi našej partičky. Plán štvorročnice splníme.

Predbežne na stránkach Pravdy pravda, lebo pravda sa vždy na konci ukáže.

Takže, teraz vidíte, čo dokáže zo slušných, obyčajných ľudí urobiť alcohol. Alkohol je metla ľudstva, ale je to štátom povolená, legálna droga. Ovplyvňuje naše mysle, úsudok ako aj schopnosti nielen pri vedení motorových vozidiel.

Ešte  šťastie, že tunák na východe nemáme aj tú liečivu marihuana. Tú majú len v Blave a nech si ju tam aj nechajú. Nám východňarom so srdcom stačí šariš riadiac sa heslom TNT – today, not tomorrow.

Aj vďaka tej metle sú naše debaty v nemenovanej krčme také plodné. Lebo my daromne nečakáme a keď nalievajú pijeme, keď dávajú bereme a keď treba robiť tak aj robíme – niekedy.

Howk, howk. V prípade, že sa xes pridať do našej partičky, neváhaj a let me know. Together we can change the world.

BTW, toten facebook, tie skupinky, to jak vlastne funguje? Bo nám závidia neprajníci našu slobodu slova, náš úspech, bohatstvo a krásu a nechutne ohovárajú nás hen tam, a treba sa nejako brániť. Ale ako?

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo pravdu vždy treba hovoriť aj keď Farizeji a Judáši (Fajovia) Vám napriek a naprieky robiť budú. Po upozornení od fanúšikov mojich som sa pozrel na môj blog pravdy, kde som publikoval [...]

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme Vám priatelia pravdy pravdiví a aj iní teda objasnili, že čo, prečo, načo, začo a aj na základe Vašich dopytov, že prečo to tak skončilo, tak uverejňujeme tento blok atak a ako [...]

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche a zároveň tiež 60 rokov od narodenia Phila Collinsa. Tieto dve udalosti presvedčili wodcu, aby sme ho presvedčili a povozili sa všetci priatelia pravdy na wodcovom kabriolete, zababušení, [...]

osýpky, očkovanie, dieťa, lekár, injekcia

Celosvetová úroveň očkovania detí sa v roku 2023 zastavila a mnohí zostali bez život zachraňujúcej ochrany

15.07.2024 13:27

WHO i UNICEF zdôrazňujú potrebu pokračujúceho úsilia o dobiehanie, obnovu a posilnenie národného imunizačného pokrytia.

Volodymyr Zelenskyj / UA / Ukrajina /

Nastal čas na oficiálne mierové rozhovory s Ruskom, tvrdí podľa prieskumu takmer polovica Ukrajincov

15.07.2024 13:17

Drvivá väčšina opýtaných však zároveň nesúhlasí s podmienkami ruského vodcu Vladimira Putina.

SR zdravie IPčko TK centrá pomoc BAX

IPčko: Trom krízovým centrám hrozí pre nedostatok peňazí zatvorenie

15.07.2024 12:57

Verejnosť riaditeľ organizácie požiadal verejnosť o finančnú podporu.

SR referendum23 hlasovanie Trebišov Rómovia osada KEX

O'Flaherty: Slovensko slabo rieši ľudské práva Rómov, odporúča medzigeneračný prístup

15.07.2024 12:48

Komisár Rady Európy pre ľudské práva navštívil Slovensko v dňoch 8. až 12. júla. Stretol sa s predstaviteľmi vlády či ombudsmanom.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 500605x
Priemerná čítanosť článkov: 3405x

Autor blogu

Odkazy