Založ si blog

Premena Vlka Matoviča na malého hafana, alebo kam smeruje NR SR

Dneska som navštívil v Medzeve Josepha G. Spolu s ďalšími členmi skupinky: Pištom – a simple slivkárárom – nosičom vodky pre skupinku, Ištvánom – pôvodom Maďarom, túžiacim po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankárárom skupinky, sme ho navštívili, keďže slávil 11 výročie svadby so svojou milovanou družkou. Ich 11 výročie je len symbolom, keďže Joseph G. sa chce vyhnúť obvineniu z trestného činu Dvojmanželstva.

Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky nebol prítomný, lebo sa psychicky pripravuje na Referendum, lebo vie, že stretačka bývalých pacientov z Prednej Hory by mohla ovplyvniť jeho schopnosť spočítať enormné množstvo hlasovacích lístkov, ktoré očakáva v referendovej urne.

Takže sme prišli za Josephom G. a jeho družkou do Medzeva a ako obvykle, Joseph G. čítal Igorov aktuálny nedeľňajší plátok a hovorí nám:

„Ten Matovič, še popsul. Bol to taký vlk, hrýzol, naháňal škodnú, mal som pocit spokojnosti, keď som čítal pred voľbami 2010 jeho novinky a dneska? Píše táraniny ako dovolenkuje, že pri mori sú veľké vlny, ako bude ďalej obhajovať obyčajných ľudí a podobné shity. Neviem, čo si mám o tom myslieť? Akoby sa premieňal na nejakého malého hafana, ktorý už len pobehuje okolo svojich pánov. A ani to nadávanie Kaliňakovi nebolo ono. Povedať niekomu, že je čurák? Nuž, aké to je hrdinstvo? Mne to hovoria každý druhý deň, a ja to hovorím v robote každý deň niekomu a žijem. Že Anežko?“

V tom vstúpila do debatky Anežka a doniesla útlu knižku o psíkoch a otvorila ju na strane 120.

MALÝ KONTINENTÁLNY ŠPANIEL

Popis: Malý dlhosrstý pes harmonickej telesnej stavby, mierne obdĺžnikového rámca. Veľkosť: Kohútiková výška okolo 28 cm, hmotnosť do 2,5 kg pri psoch, do 2 kg pri sukách (ľahší typ), alebo 2,5-4 kg pri psoch a 2,5-5 kg pri sukách (ťažší typ). Minimálna hmotnosť 1,5 kg.

Charakteristika: Pôvabný a elegantný malý psík, sebavedomý a hrdý. Živý, temperamentný, pohybuje sa rýchlo, ľahko a vrtko. Skôr individualista ako svorkový pes.

Zvláštne nároky: Zle znáša dlhšiu neprítomnosť svojich ľudí, žiada si neprestajný kontakt. Srsť nie je veľmi náročná na údržbu, stačí raz do týždňa prečesať. Chov často prináša problémy, mali by sa mu venovať iba skúsení chovatelia. Je vhodný iba na držanie v byte.

Využitie: Spoločenský pes, vhodný najmä pre starších osamelých ľudí alebo manželské páry. Vďaka svojej rýchlosti, vrtkosti a učenlivosti vyniká na súťažiach miniagility.

Výskyt: So zreteľom na problémy pri rozmnožovaní stále patrí medzí vzácnejšie plemená.

hafan Kraľa Richarda???

hafan Kraľa Richarda???

Anežka je múdra žena. Pri Josephovi G. sa jej ideologický talent rozvinul, a nie raz v debatách predčí aj Josepha. Hlavne v argumentoch, aby jej odovzdal celomesačnú výplatu, keďže Joseph je ponižší, mierne krívajúci 30tnik snedej pleti a niekedy žije a hospodári zo dňa na deň.

Debatu však uzavrel Pišta, lebo keď si Pišta dá dve slivky, je to hlavička s geniálnymi závermi ako tento: „Chlapi, I´ve got the feeling, že Igor M. stráca paru a mení sa z VLKA, ktorý mal trhať to stádo baranov a oviec v NR SR na poslušného malého hafana, nielen Kráľa Richarda. Mám za to, že SaSiSti na neho niečo majú, inak by nemohla nastať taká premena. Alebo sa len mýlim, a chce zmiasť protivníka úskokom, tak ako urobil Riša pri tvorbe tej kandidátky.“

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo pravdu vždy treba hovoriť aj keď Farizeji a Judáši (Fajovia) Vám napriek a naprieky robiť budú. Po upozornení od fanúšikov mojich som sa pozrel na môj blog pravdy, kde som publikoval [...]

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme Vám priatelia pravdy pravdiví a aj iní teda objasnili, že čo, prečo, načo, začo a aj na základe Vašich dopytov, že prečo to tak skončilo, tak uverejňujeme tento blok atak a ako [...]

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche a zároveň tiež 60 rokov od narodenia Phila Collinsa. Tieto dve udalosti presvedčili wodcu, aby sme ho presvedčili a povozili sa všetci priatelia pravdy na wodcovom kabriolete, zababušení, [...]

Delegácia EÚ v Číne

Čína žiada od EÚ spoluprácu na zabezpečení stability a vyhnúť sa zasahovaniu

07.12.2023 06:00

Čínsky prezident Si Ťin-pching vyzval EÚ, aby spolupracovala s Čínou na zabezpečení globálnej stability a vyhla sa zasahovaniu.

šimkovičová

Šimkovičová v Rakúsku, Taraba v Kanade. Majetkové priznania ukázali zahraničné majetky politikov

07.12.2023 06:00

Niektorí sa chystajú v zahraničných domoch stráviť dôchodok, iní preferujú mimoslovenské bývanie už dnes.

James O'Brien Námestník ministerstva zahraničných vecí USA

Štátny tajomník diplomacie USA: Najväčší Putinov trik? Snaží sa nás presvedčiť, že vyhráva

07.12.2023 05:30

Štátny tajomník amerického ministerstva zahraničných vecí James O'Brien Pravde poskytol Pravdel exkluzívny rozhovor.

Joe Biden, Ukrajina

ONLINE: Republikáni pomoc Kyjevu opäť zablokovali. Biden: Ak Rusko vyhrá na Ukrajine, zaútočí na NATO

07.12.2023 05:00

Ak sa Putin zmocní Ukrajiny, nezastaví sa tam, ale zaútočí na štát NATO, tvrdí Joe Biden a dodáva, že USA bude mať niečo, čo nechcú - vojnu s Ruskom.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 485025x
Priemerná čítanosť článkov: 3299x

Autor blogu

Odkazy