Založ si blog

Jehovistické hnutie a obrana košického diamantu pred JehoWindowsvistom

Hneď zránky som si zapol internet, aby ako wodca košického diamantu som skontroloval situáciu na pravde pravdivej a takisto stav, ako sa vyvíja projekt obce Bezfajov – http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/12/07/kosicky-diamant-zaklada-obec-bezfajov-%E2%80%93-jedina-cesta-zachrany-slovenska/

Ako skoro vždy, na pravde pravdivej nič nové. Kaleráby neúspešných blogerov a len o kúščik viac úspešnejších novinárov.

Medzi pár jedincov, ktorý tu trošku, sem tam mútia stojace vody pravdy, patrí aj naša bábuška Anka. Starká a dušou aj srdcom presvedčená komunistka s ktorou wodca mal raz debatku na bloku so záverom pozvania na kávičku v Aide v Kasse.

Keďže na dnešných spoločných raňajkách málo pracujúcich 5 členov košického diamantu Pišta objavil tento blog bábušky Anky: http://anka.blog.pravda.sk/2010/12/14/bola-som-pri-tom-%E2%80%93-jehovovi-svedkovia/ rozhodli sme sa vyjadriť v rámci demokracie a slobody tlače k niektorým myšlienkam Anky, citujúc Anku a žiadame aj priateľov a podporovateľov pravdy,  aby konečne rozprúdili DISKUSIU:

a)      Viac zločineckou sa mi v tej dobe zdala hnusná kolaborantská katolícka spoločnosť Pacem in terris,

b)      ti z Pacem in terris. Boli to hnusné čiernokabátnické kurvy s krivou papuľou, ktorí by zapredali aj vlastnú mater.

c)      Ak boh jestvuje, čo silno nepredpokladám, je to riadny kus trkvasa ak používa takých zmrdov.

d)      Vykrikujú aká zločinecká bola naša doba. Nezabúdajte, že mala mimoriadne silnú podporu. Koho? Nás všetkých a keď bol niekto moc mladý, tak mala podporu jeho rodičov a dedov a všetkých členov z rodiny. 98.4% alebo 99,01%. Také boli účasti občanov pri každých voľbách. Tieto čísla sa nikdy necucali z prsta. Tak ako sa necucajú ani dnes. Boli reálne. A nezabúdajme, že v roku 1989 mala KSČ asi 2 000 000 členov a asi 150 000 čakateľov /kandidátov/. Takmer všetci sme podporovali tú dobu.

e)      Pred tým som v rámci získania praxe vypočúvala niektorých jehovistov a vypracovávala som i konkrétne podklady pre súdne konania. Bolo viac než nutné konať si slepo svoju prácu a držať sa vnútorných pokynov a zákonov. Aby človek prehlušil vo svojom vlastnom svedomí isté hlasy, ktoré sa parciálne ozývali. Bol rozdiel vypočúvať drsných a vypočítavých vrahov a na druhej strane mierumilovných a pokorných Svedkov.

f)        Vedela som, že z toho čoho boli obviňovaní, sú možno nevinní. Nevedela som to však úplne jasne. Všeobecná klíma ma zviedla.

g)      Okrem otázky neprijímania krvi, Svedkovia nevykonali nič spoločensky nebezpečného. Vinili sme ich a súdili a následne zavierali hlavne preto, že sa odmietali učiť zabíjať ľudí. Taká je pravda.

POZN. Na diskusiu na pravde je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom SMS. Keďže to stojí LOVE, wodca košického diamantu – JUDr. Vladimír Gürtler v rámci podpory demokracie v štýle žida Sórosa Vám preplatí registráciu na pravde. Kontakt na wodcu je na nete. Tak ako dneska už skoro fšetko.

1. Pišta – a simple slivkár – nosič vodky pre skupinku: „Nevedel som čo je Pacem in terris (mier na zemi), tak som klikol na wikipediu a tá mi povedal, že to bolo združenie katolíckych duchovných kolaborujúcich s komunistickým režimom v Česko-Slovensku (19711989). O nové združenie nebol v radoch duchovných záujem, ale časom doň začali vstupovať zväčša po nátlaku a zastrašovaní. Výhrady voči nemu mala od počiatku aj Svätá stolica, pričom napokon došlo z jej strany aj k verejnému odsúdeniu činnosti združenia (v dekréte Kongregácie pre klérus Quidam episcopi z 8. marca 1982). Aj napriek tomu však Združenie katolíckeho duchovenstva Pacem in terris spolupracovalo s komunistickou vládnou mocou pri uplatňovaní jej zámerov v rámci katolíckej cirkvi, a stalo sa tak neoficiálnym predstaviteľom cirkvi v štáte.

2. Ištván – pôvodom Maďar, túžiaci po obsadení Dolnej zemi a vzniku veľkého Slovenska – ochrankár skupinky: „Názory Anky, že: „hnusné čiernokabátnické kurvy s krivou papuľou, ktorí by zapredali aj vlastnú mater a Ak boh jestvuje, čo silno nepredpokladám, je to riadny kus trkvasa ak používa takých zmrdov“ sú FUCKT TVRDÉ, dosť tvrdé. Radikalizmus bábušky v týchto bodoch prekonáva aj radikalizmus nášho wodcu a preto vyvstáva otázka, či nezašleme Anke oficiálnu prihlášku, aby sa stala čakateľkou – KANDIDÁTKOU na členstvo v košickom diamante.“

3. JUDr. Vladimír Gürtler – po reklame s Matovičom úspešný advokát z Košíc – financ majster skupinky http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/08/05/matovic-tara-a-ja-nestiham-reagovat/: Babka Anka konštatuje účasť vo voľbách v ČSSR vo výške 98.4% alebo 99,01%. Také boli účasti občanov pri každých voľbách. Nuž Anka máte pravdu. Čísla sú čísla, tak ako sú skoro presné aj čísla vrahov =komunistov, ktorí zavraždili niekoľkých Poliakov v Katyni, pár miliónov ľudí v Gulagoch a niekoľko tisícov v Jáchymove.“

4. Tóno – štátny zamestnanec – donášač skupinky:„Keď na môj úrad príde občan a mám zlý deň, alebo vonku prší alebo som proste nasratý na tento svet, vtedy mi presne prebehne v hlave myšlienka Anky: „je rozdiel vypočúvať drsných a vypočítavých vrahov a na druhej strane mierumilovných a pokorných Svedkov.“

5. Joseph G. z Medzeva – ponižší, mierne krívajúci 30tnik – ideológ skupinky: „Mišmaš myšlienok Babky Anky si vysvetľujem ideologicky niekoľkými možnosťami. Prvá je vek Babky Anky a jej záľuba v panarolmálnych javoch, veštení, čarodejníctve, odpore voči Bohu, trkvasom a láske ku komunistom. Druhou možnosťou je, že nie internetový Windows Vista ovplyvnil šedú mozgovú kôru babky komunistky ale JehoVista od susedov konečne presvedčil babku, že Jehovisti a Jehova sú jej spása. Ak by nastala druhá možnosť, nebolo by to prvý krát, čo zarytý komunista/tka na sklonku svojho života pochopil/a, že spása duše človeka je v Bohu a nie v učení Marxa, Lenina, Engelsa alebo kapitále. Veď aj János Kádár, bývalý komunista a maďarský premiér chcel pred svojou smrťou hovoriť s katolíckym kňazom.

Takže netrápte sa Anka nad tým, že pred tým: „ste v rámci získania praxe vypočúvala niektorých jehovistov a vypracovávala ste i konkrétne podklady pre súdne konania. Bolo ako tvrdíte, viac než nutné konať si slepo svoju prácu a držať sa vnútorných pokynov a zákonov. Vedeli ste, že z toho čoho boli obviňovaní, sú možno nevinní. Nevedela ste to však úplne jasne. Všeobecná klíma Vás zviedla.“

BTW. len KLÍMA VÁS ZVIEDLA ?

BOH Anka je veľký a odpustí aj najväčším hriešnikom, ak sa dajú na pokánie. Nie som si však istý, či je správny ten Váš nový boh Jeho vista a už vôbec nie Windows vista.

My členovia košického diamantu v Kasse jehovistom ani windowvistom neveríme. Mrznú, mrzne. Rezne. Zamrzne.

Ale inak píšete celkom kúúúúúúlovo Anka. Sa nám to páči….

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo pravdu vždy treba hovoriť aj keď Farizeji a Judáši (Fajovia) Vám napriek a naprieky robiť budú. Po upozornení od fanúšikov mojich som sa pozrel na môj blog pravdy, kde som publikoval [...]

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme Vám priatelia pravdy pravdiví a aj iní teda objasnili, že čo, prečo, načo, začo a aj na základe Vašich dopytov, že prečo to tak skončilo, tak uverejňujeme tento blok atak a ako [...]

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche a zároveň tiež 60 rokov od narodenia Phila Collinsa. Tieto dve udalosti presvedčili wodcu, aby sme ho presvedčili a povozili sa všetci priatelia pravdy na wodcovom kabriolete, zababušení, [...]

SR Bratislava Vláda Dočasná Schôdza TK BAX

Zdaniť banky a monopoly stačiť nebude. Šetrenie pocíti každý, predpovedá ekonóm

21.09.2023 20:15

Menej bolestné škrty teraz, alebo drastické o desať rokov? Tak znie podľa ekonóma Martina Šustra otázka, ktorej sa politici snažia pred voľbami vyhnúť.

Volodymyr Mateusz

Zbohom poľským zbraniam? Moskva sa zo sporu Kyjeva s Varšavou teší predčasne

21.09.2023 20:06

Je to koniec jedného z najtesnejších spojenectiev, ktoré Ukrajine pomohli vyše pol druha roka čeliť ruskej invázii? Alebo len epizodické nedorozumenie, ktoré Kyjev s Varšavou čoskoro vyriešia?

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a poľský premiér Mateusz Morawiecki

Ukrajinské obilie ako súčasť kampane: Strany mieria na sympatizantov Putina, hovorí politológ

21.09.2023 19:30

Žalobu za ukrajinské obilie živí v kampani časť politických strán.

hlina, bitka, parlament, martvoň

Hrubosť, násilie politikov netolerujeme. Sú riešením demokratickejšie strany, ktorým sa zodpovedajú?

21.09.2023 19:00

Facky, päste a kopance, ktoré zúfalo pošpinili predvolebnú kampaň, nie sme politikom ochotní tolerovať. Aké demokraticky zúbožené politické strany ešte znesieme? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 481254x
Priemerná čítanosť článkov: 3274x

Autor blogu

Odkazy