Založ si blog

Matovič tára a ja nestíham reagovať

Od rána v ofise makám jak šrúb. Nestíham a musím teraz aj kus porobiť, lebo mi poniektorí klienti vyvolávajú, že sú rozrobené veci a čaká sa len na môj právny support. S výnimkou drobnej pauzy, keď nahadzujem včera v noci napísaný článok na blog Pravdy

Viac: http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/08/05/co-je-absolutne-zufalstvo/#commentsmusím

sa nestíham ani vys…ť. Medzitým mi volá BOHáč č. 2 z Trnavy, že či mi s tými blogmi už úplne j.e.b.e. alebo čo sa so mnou deje.

V hlave mi bežia veci, ktoré termínovo horia a medzitým mi volá moja fejskbuková obdivovateľa, že Matovič zas tára, prečo nereagujem a že prečo som sa ani nebranil atakom na moju osobu atak?

Kuva, fakt nestíham.

Nuž ale idem na menučko do Goldenu a cestou premýšľam, či sklamať môj FUNCLUB, hľadať ďalej pravdu a pomáhať obyčajným ľudom alebo BOHÁČOM?

Hľadanie pravdy je však v mojom živote prvoradé a ak 2 plním pokyny šéfka z Pezinka, snažím sa nájsť kompromis. Sadám si teda k menu a píšem počas papania:

OZNAMujem VEREJNOSTI, že v rámci ďalších pokynov druhého záložného velenia z Plešivca vykonávať pravidelnú palebnú činnosť, máme za úkol verejne pranierovať vždy najneskôr každý utorok obyčajné táraniny  OČIMa, ktorými sa vo svojom plátku prihovára k nedeľňajšiemu obedu môjmu otcovi a tiež svojim (ne)voličom.

Keďže keci a negácie negácií pána budú štýlom jeho práce, tak práce pri čekovaní tohto JÚDÁŠA štylizujúceho sa do role SPASITEĽA budeme mať dosť.

Takže wake up hombre IM.

BTW. Ostatní papaláši netešte sa. Ak IM náhodou nebude tárať, tak budeme kritizovať iných. Bol by v tom ČERT, aby aspoň jeden zo 150tich zvolených géniov nevypotil raz za týždeň niečo, čo nezmobilizuje náš malý mozoček a prstíky.

V nepravdepodobnom prípade, nie však absolútne nemožnom, keď géniovia nevypotia nič, vypotím niečo ja.

Plávam, kolieskujem a bicyklujem v UTOROK, ibaže by sa objavilo niečo extra výnimočné. Cez šábes ale nerobíme nič, bez ohľadu na čokoľvek. Šokujúce.

A na záver Igor M., keďže si sa na moju adresu vyjadril nasledovne:

„Za divadlo právnika, ktorý nemá dosť klientov a potrebuje si robiť reklamu, považuje Matovič trestné oznámenie košického právnika Vladimír Gürtlera.“

Viac:

http://aktualne.centrum.sk/domov/politika/clanek.phtml?id=1213136

Ja, JUDr. Vladimír Gürtlera – košický právnik Vám teda pán poslanec verejne odkazujem:

  1. tak ako tvrdíte Vy, aj ja som za vodou. Nemám síce 300 mega ako Vy, ale keďže som skromný a jem iba menučko, tak niečo cez jedno mega môjho majetku v éčkach mi na život bohato stačí.
  2. čo sa týka mojich klientov, o nich prosím pán poslanec NRSR nemajte BOJ. Moji klienti ma berú takého aký som, lebo vedia, že som:

a)    Absolutely Crazy

b)    ak im už nikto nevie pomôcť, tak vypustia KRAKENA – tzn. VG s naštudovanou kauzou, plným zásobníkom paragrafov a iného do BOJA s protistranou so všetkými rizikami, ktoré toto vypustenie prináša

OČIM zatiaľ furt iba tára a už ma to ani nebaví opakovať, bo ja musím aj robiť a ne len písať blogy.

Viac:

http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/07/29/matovic-rozprava-a-konat-musia-ini/

Ak by so mnou po tomto bloku BOHáč č. 2 z Trnavy náhodou skončil, čo snáď nie, úfám, že sa nedostanem do ABSOLÚTNE ZÚFALého stavu: No job, no money, hypotéka na krku, leasing za luxus, lebo ja verím, že obyčajní ľudia mi pomôžu.

Na obyčajných ľuďoch totiž stoji svet, nie na boháčoch a my OĽ si musíme pomáhať nielen pri hľadaní pravdy.

Takže klídek a pohoda IM. Uvidíme, kto a ako hrá DIVADLO.

Ak náhodou teda požiada vyšetrovateľ o súhlas na trestné stíhanie Vašej osoby, teším sa aké divadielko zahráte.

A na úplný záver pán Matovič otázočka:

Je len výsada Vás; politikov hrať DIVADLO alebo aj my obyčajní ľudia máme toto právo?

Ďalej už končím, bo fakt nestíham.

Tí čo obedujú až teraz tak brum CHUŤ.

VG

Vymazané blogy

25.01.2012

Vymazané blogy Áno bratia a sestry v Kristu na Slovensku. Ozývam sa ku Vám po dlhej predlhej dobe na mediálnom nosiči pravdy nepravdivej farizejskej nie preto, že chcem, ale preto, že musím. Lebo viac »

Košický diamant žije a prežije

26.02.2011

aj nepriazeň pravdy, nepriateľov pravdy a iných Farizejov a Judášov. Ocitli sme sa na blackliste pravdy ako ste si už (ne) priatelia KassaDiamondu určite všimli. Je tomu už temer mesiac. Aby sme viac »

Pet fľaškou KassaDiamondu nie na porsche ale s Phil Collinsom

30.01.2011

Áno priatelia, košický diamant aj v časoch zimy a nepriazni počasia robí na Slovensku neobvyklé veci. btw. vo Švajčiarsku je to bežné. Dneska uplynulo 60 rokov od úmrtia Ferdinanda Porsche viac »

MOST-HÍD, snem strany, Béla Bugár

Most-Híd súhlasí s právom na odpoveď pre politikov, ale nechce ho na komentáre

18.01.2019 19:34

O opätovnom zavedení práva na odpoveď hovoril na decembrovom sneme Smeru Robert Fico.

izrael, palestína, pásmo gazy, ranený, nosítka, protest, demonštrácia

Izraelskí vojaci pri protestoch pri hraniciach Gazy postrelili 14 ľudí

18.01.2019 18:55

Na protestoch, ktoré sa pozdĺž hranice medzi Pásmom Gazy a Izraelom konajú každý týždeň, zúčastňujú tisíce ľudí.

kočner

Kočnerove motáky vyšetruje NAKA

18.01.2019 18:03

Lístočky tajne vynášané z väznice, mal Kočner posielať cez advokáta.

británia, brexit, protest, demonštrácia

Brexit: Mayovej druhý pokus o zázrak

18.01.2019 18:00

Britská premiérka Mayová má v pondelok predložiť náhradný plán, ako chce krajinu pripraviť na odchod z EÚ.

vladimirgurtler

o práve a spravodlivosti, ekonomickej kríze, budúcnosti ľudstva, a o iných obyčajných neobyčajných veciach, či ľuďoch. V predvečer 7.septembra 2010 bola podpísaním DEKLARÁCIE pre nové KOŠICE založená platforma nezávislých občanov 7statočných a stal som sa jej hovorcom. Ako nezávislý kandidát za 7statočných som bol Košičanmi v komunálnych voľbách dňa 27. novembra 2010 zvolený za poslanca miestneho zastupiteľstva mestskej časti Košice - Sever. 7statocnych.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 147
Celková čítanosť: 337557x
Priemerná čítanosť článkov: 2296x

Autor blogu

Odkazy